O nas

O sklepie

Sklep PACK-PRINTER to miejsce, które zostało stworzone z prawdziwej pasji do sztuki pakowania! Nasza marka pragnie nie tylko obsługiwać branżę opakowań, ale także ją rozwijać. Chcemy aby personalizacja i konfiguracja opakowań stały się bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej! 

Wierzymy, że każde opakowanie zasługuje na posiadanie wyjątkowego designu, który przyciągnie uwagę konsumenta na rynku. 

Razem możemy stworzyć opakowania, które nie tylko chronią produkty, ale również podkreślają wizerunek Twojej marki. 

Przyłącz się do nas i podaruj swoim produktom opakowanie, na jakie zasługują! 


Realizowane projekty

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie opakowań, oferując kompleksowe rozwiązania obejmujące produkcję kartonów z tektury falistej, litej oraz kaszerowanej.

Posiadamy szerokie możliwości druku, obejmując druk fleksograficzny, offsetowy i cyfrowy. Nasz doświadczony zespół zajmie się każdym etapem projektu, od pomysłu po pełną realizację. 

Jesteśmy również specjalistami w dziedzinie automatyzacji procesu wypełniania pustych przestrzeni w przesyłkach, dostarczając Klientowi szeroką gamę rozwiązań maszynowych. Pozwala to naszym Klientom zoptymalizować proces pakowania i dostarczać produkty w sposób efektywny i zgodny z ich potrzebami. 

Jesteśmy firmą, która nie zamyka się na żadne potrzeby naszych Klientów. Możemy wydrukować dla Ciebie praktycznie wszystko, co pozwoli Tobie wyróżnić się na rynku.


Kontakt

PACK-PRINTER
[email protected]
Numer telefonu: +48 730 839 630

Dane rejestrowe firmy:

PACK-PRINT.PL SZYMON PIECHOWICZ
Ul. Spokojna 12a
62-030 Luboń
NIP: 779 135 29 33


Shopping Cart
Scroll to Top